Hakkımızda

Değerli Tüketici;

Değişen ve gelişen tüketici beklentileri, kalite ve teknolojik yenilikler, yeni ürün oluşumları ve rekabet şartlarını göz önünde bulundurarak hazırladığımız internet sayfamızın heyecan ve gururunu 1988 yılından bu yana hizmet verdiğimiz siz değerli müşterilerimizle paylaşmak istiyoruz.

Çekiçler Metal olarak her zaman kalite, müşteri memnuniyeti ve yenilikçiliği kendimize ilke edindik. Ar-ge çalışmalarına önem verdiğimiz son 10 yıl içerisinde firmamız bünyesine birçok yeniliği de katarak ürün yelpazemizi geliştirdik. Yaptığımız ar-ge çalışmaları sonrasında kaliteli, estetik, garantili, uzun yıllar kullanılabilir çelik kapı üretimi ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çelik kapı ve otomatik kapı-kepenk sistemleri üretimine başladık ve bölgemizde olumlu yönde adından söz ettiren bir firma olduk.

Sürekli gelişim için müşterilerimize ve teknolojiye yatırım yapmayı, politikamızın ayrılmaz bir parçası haline getirmek kalitemizi geliştirme konusundaki yaklaşım tarzımızı proaktif olmakla beraber iş ortaklarımızın, ihtiyaç ve beklentilerini dile getirmeden önce, yaptığımız ar-ge çalışmalarıyla üretimlerimize yön vermeye devam ediyoruz.

Klasik, panel, ahşap kaplamalı lüks, ithal kaplamalı özel ürünler, kabartma ahşaplı mobilyalı ve deri kaplamalı kapılarımızla her zevke ve her türlü seçkin yapı ve projeye alternatifler sunmaktayız.

Son sistem makinelerle, uzman teknik elemanlarıyla, müşterilerinden aldığı olumlu destekle her zaman kendini yenileme ve mükemmele taşımayı hedef edinen firmamız uzun vade içerisinde tecrübe, hızlı zamanlama, özgün tasarımlar ve kaliteli üretim koşulları siz değerli tüketiciler ve Çekiçler Metal personeli için vazgeçilmez etkenler olup sürekli artan gelişmeler içerisindedir.

Otomatik kapı ve kepenk sistemleri ile müşterilerimize yenilikçi kapı-kepenk sistemlerinin verdiği rahatlığı sunmanın da heyecanı içerisindeyiz.

İşte değerli tüketicilerimiz ile bizleri birbirine bağlayan temel prensiplerimiz bunlardır. Eminiz ki siz de zevkinize uygun bir kapıyı Çekiçler Metal’de bulacaksınız…

Saygılarımızla…

HEDEFLERİMİZ

Çekiçler Metal

Güvenlik

Çekiçler Metal ve Kapı Sistemleri, ürettiği her kapıda güvenliğe en üst düzeyde önem vermektedir.

Müşteri Memnuniyeti

Çekiçler Metal ve Kapı Sistemleri, tüm projelerinde %100 müşteri memnuniyetini en temel amaç olarak görmektedir.

Kalite

Çekiçler Metal ve Kapı Sistemleri, uluslararası kalite standartlarında ürünlerinde en ileri teknolojiyi kullanmayı ilke edinmiştir.

Çeşitlilik

Çekiçler Metal ve Kapı Sistemleri, zengin renk ve model çeşitleri ile her geçen gün ürün yelpazesini genişleterek çizgisini ileri taşımaktadır.

TAMAMLANAN PROJE

ŞEHİR

ŞİRKET

MÜŞTERİ